K2GPS

WSPÓŁPRACA K2GPS Z e-TOLL

K2GPS e-TOLLSystem poboru opłaty elektronicznej KAS

Automatyczne płatności w systemie e-TOLL

Skorzystaj z nowoczesnego systemu, który ułatwi bezkolizyjne
przekroczenie bramek autostradowych

e-TOLL – innowacyjne rozwiązanie, które usprawnia poruszanie się po płatnych odcinkach dróg. Skorzystaj z nowoczesnego systemu, który ułatwi bezkolizyjne przekroczenie bramek autostradowych i pomoże na bieżąco śledzić położenie pojazdu! Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemami KAS, dlatego możesz stosować ją jako rozszerzenie posiadanego pakietu!

k2gps na urządzeniach

Dzięki aplikacji szybko uzyskasz informacje o statusie i położeniu samochodu w czasie rzeczywistym. Będziesz miał również wgląd do podstawowych danych o samochodzie, historii przejazdów i raportów z trasy! Dzięki technologii GPS system ułatwi lokalizowanie samochodów, umożliwi także bezpieczne i bezkolizyjne przekroczenie bramek autostradowych!

Automatyczne płatności

Nie będziesz musiał martwić się o płatności – system ureguluje opłaty za Ciebie!

Intuicyjne sterowanie aplikacji

Dzięki aplikacji, pracownicy na bieżąco będą mogli monitorować położenie bramek na przemierzanej autostradzie. Ustalić najkorzystniejsze trasy, z uwzględnieniem płatnych odcinków dróg.

Lokalizacja pojazdu

Posiadasz dostęp do historii trasy i stanu pojazdów floty i możliwość pobierania danych!

Dlaczego warto wykorzystać system K2GPS do integracji z e-TOLL?

Przekonaj się w jaki sposób możesz usprawnić jazdę swoich samochodów.
Dzięki nowoczesnej aplikacji szybko zlokalizujesz newralgiczne punkty na swojej drodze, co pomoże ci właściwie zareagować

Obsługa e-TOLL

Zwiększ
efektywność
dzięki połączeniu
K2GPS z e-TOLL

Rozwożenie towaru do klienta będzie znacznie łatwiejsze, gdy wszelkie opłaty autostradowe pokryje za ciebie wygodny system! Oprogramowanie do zarządzania flotą dostaw ułatwi przy tym dobór najkorzystniejszej trasy, która pozwoli przewieść artykuły na czas!

efektywność z e-toll

_

Zarejestruj się w systemie e-TOLL, połącz z K2GPS
i nie będziesz musiał martwić się o płatności – system ureguluje opłaty za Ciebie!

K2GPS DLA KAŻDEJ BRANŻY

Zarejestruj się w systemie i korzystaj z płatnych dróg bez ograniczeń

Po udzieleniu niezbędnych informacji, nasi pracownicy udostępnią Ci możliwość korzystania z e-TOLL w systemie K2GPS

K2GPS DLA BRANŻ

Monitoring floty
zawsze dostępny

Wykorzystuj nasze rozwiązania możesz usprawnić działanie przedsiębiorstwa, znacząco obniżyć koszty, zaproponować personelowi rozwiązania zwiększające wydajność i stale kontrolować położenie samochodów firmy! Dopasowany pakiet pozwoli trzymać rękę na pulsie i szybko reagować w każdej sytuacji!

K2GPS Monitoring floty

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

Przetestuj system
K2GPS

bez ponoszenia kosztów

Dla niezdecydowanych i ostrożnych proponujemy możliwość sprawdzenia funkcjonalności naszego pakietu! Skontaktuj się z nami, a udostępnimy Ci wersję demo przygotowaną specjalnie do twoich potrzeb. Za sprawdzenie aplikacji nie zapłacisz ani grosza, jednocześnie zweryfikujesz, czy jest to system dla Ciebie!

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: