K2GPS

Nadzoruj wynajmowane pojazdy

K2GPS
ułatwi monitoring
wynajętych aut!

Zarządzaj flotą, obniżaj koszty

System K2GPS może pomóc ci usprawnić
działalność wynajmu pojazdów!

Każda firma, która oferuje wypożyczenie pojazdów, maszyn budowlanych lub rolniczych zawsze naraża się na pewne ryzyko. Nigdy nie wiadomo, czy eksploatacja sprzętu przez klientów nie wpłynie negatywnie na jakość jego stan. Dlatego warto tu zachować zasadę ograniczonego zaufania i wykorzystać system monitoringu K2GPS!

Wynajem
pojazdów
bezpieczniejszy z
K2GPS

Dzięki naszemu rozwiązaniu, możesz w dowolnym momencie zweryfikować położenie swoich samochodów. W ten sposób wyeliminujesz ewentualne próby kradzieży, czy niedozwolonego użytku i sprawdzisz sposób eksploatacji samochodów przez klienta. Potrzebne raporty wygenerujesz korzystając z intuicyjnej aplikacji, a na ich podstawie ustalisz, czy osoba obsługująca pojazd stosuje się do zawartych w umowie najmu wymogów.

Sprawdź funkcjonalności, jakie wprowadzi
system K2GPS

Obsługa działalności wynajmu pojazdów będzie znacznie prostsza

Dzięki naszej aplikacji z łatwością rozplanujesz zadania i zwiększysz zasięg potencjalnych odbiorców.

Pełna kontrola nad wynajmowanymi pojazdami

Dzięki rozwiązaniu K2GPS do wynajmu pojazdów, możesz stale kontrolować położenie samochodów floty. Aplikacja współpracuje z systemem GPS, który cały czas aktualizuje informacje i udostępnia je dla klienta. Nasze rozwiązanie pozwoli więc na żywo sprawdzić gdzie znajduje się pojazd i upewnić się, czy użytkownik nie narusza ograniczeń przestrzennych wpisanych w umowie.

Jeśli otrzymasz niepokojące informacje, będziesz mógł szybciej i skuteczniej reagować. Przy każdym takim incydencie, związanym przykładowo z nielegalną próbą odpalenia samochodu, uderzeniem lub nadmierną eksploatacją dostaniesz powiadomienie SMS lub powiadomienie w systemie. Dzięki temu łatwiej zidentyfikujesz i usuniesz źródło problemów!

Monitoring przebiegu powierzonych zadań

Z raportów pobranych przez aplikację możesz dowiedzieć się więcej, odnośnie sposobu eksploatacji pojazdów. System współpracuje z magistralą CAN, od której można pobrać szereg informacji, dotyczących:

 

  • aktualnego stanu pracy silnika,
  • obecnego poziomu paliwa w zbiorniku,
  • chwilowego zużycia paliwa,
  • temperatury silnika lub płynu chłodniczego,
  • gwałtownych przyspieszeń czy hamowań
  • łącznym czasie jazdy z uwzględnieniem pracy silnika na postoju.

 

W ten sposób szybko dowiesz się, czy użytkownik samochodu wywiązuje się z zawartych w umowie obowiązków. W przypadku naruszeń możesz od razu wyjaśnić je z klientem.

 

Możliwość odcięcia pojazdu w przypadku zagrożenia

Jeśli uznasz, że twój samochód znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji, możesz skorzystać z opcji zdalnego unieruchomienia pojazdu. Ta funkcjonalność okaże się niezwykle przydatna szczególnie przy próbie włamania lub wywozu auta poza wyznaczony obszar.

System K2GPS automatycznie poinformuje cię o możliwym zagrożeniu, a Ty będziesz miał kilka chwil na właściwą reakcję. Unieruchomienie samochodu znacznie utrudni jego kradzież i może zniechęcić napastnika do dalszych działań. W tym czasie Ty poinformujesz służby porządkowe o zaistniałym zagrożeniu. Funkcja zapewni więc stałą ochronę samochodów i możliwość skutecznego reagowania w razie problemów.

monitorowanie pojazdu

Oprogramowanie umożliwi monitoring obowiązków pracowników i stałą kontrolę położenia firmowych samochodów.

Stosując wygodny system możesz zoptymalizować procesy logistyczne i jeszcze efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami!

Wytyczanie geostref
Możliwość sprawdzenia przebiegu pojazdu

W przypadku firm wynajmujących samochody osobowe, to świetne narzędzie kontroli warunków użytkowania. Jeśli rozliczasz wynajem pojazdów na podstawie ilości przejechanych kilometrów, funkcja pomoże ci wystawić odpowiedni rachunek.

 

System ułatwi nie tylko obliczenie maksymalnego czasu pracy auta, lecz pokaże też dokładne informacje, dotyczące czasu postoju i pracy silnika w ruchu.

 

Możliwość wytyczenia geostref pojazdu

Jeśli udostępniasz pojazdy wyłącznie na terenie miasta, możesz kontrolować ich położenie poprzez wytyczenie specjalnych geostref.

 

To obszary, poza które samochód nie powinien wyjechać. Każda próba nielegalnego przekroczenia strefy skutkować będzie alarmem wysyłanym do właściciela samochodu.

K2GPS DLA WYNAJMU POJAZDÓW

Zwiększ
efektywność
dzięki K2GPS

Dokładnie zaplanuj wyjem
aut i zwiększ swoje zyski!

K2GPS DLA BRANŻ

Monitoring floty
zawsze dostępny

Wykorzystuj nasze rozwiązania możesz usprawnić działanie przedsiębiorstwa, znacząco obniżyć koszty, zaproponować personelowi rozwiązania zwiększające wydajność i stale kontrolować położenie samochodów firmy! Dopasowany pakiet pozwoli trzymać rękę na pulsie i szybko reagować w każdej sytuacji!

K2GPS Monitoring floty

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

Przetestuj system
K2GPS

bez ponoszenia kosztów

Dla niezdecydowanych i ostrożnych proponujemy możliwość sprawdzenia funkcjonalności naszego pakietu! Skontaktuj się z nami, a udostępnimy Ci wersję demo przygotowaną specjalnie do twoich potrzeb. Za sprawdzenie aplikacji nie zapłacisz ani grosza, jednocześnie zweryfikujesz, czy jest to system dla Ciebie!

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: