K2GPS

Branża transportowa

Z K2GPS
obniż koszty transportu!

Zarządzaj flotą, obniżaj koszty

System K2GPS może pomóc ci usprawnić działalność branży transportowej!

Rozbudowane funkcje raportowania, ocena Eco Driving-u kierowców, możliwość oceny stanu pojazdów w czasie rzeczywistym oraz prosta obsługa aplikacji – przekonaj się sam jak K2GPS może usprawnić działalność twojego transportu! Zoptymalizuj pracę, obniżyć koszty obsługi i eksploatacji swojej floty, a także efektywnie zarządzaj czasem pracy twoich kierowców.

Skuteczne
oprogramowanie
do monitoringu
pojazdów floty

Sprawdź jak K2GPS może pomóc ci usprawnić działalność branży transportowej! Monitorowanie floty pojazdu pozwoli sprawować skuteczną kontrolę nad każdym procesem firmy. Klienci doceniają system ze względu na rozbudowane funkcje raportowania, możliwość oceny stanu pojazdów w czasie rzeczywistym oraz prostą obsługę aplikacji. Wykorzystanie systemu pomoże zoptymalizować pracę, obniżyć koszty obsługi i eksploatacji a także na bieżąco sprawdzać położenie samochodów!

K2GPS Logistic monitoring pojazów floty

Sprawdź funkcjonalności, jakie wprowadzi
system K2GPS

Obsługa sektora transportowego będzie znacznie prostsza

Oprogramowanie do zarządzania logistyką i flotą samochodów ciężarowych pomoże w umiejętnym zaplanowaniu zadań i usprawnieniu procesów! Na podstawie obserwacji i pozyskanych doświadczeń, opracowaliśmy pakiet narzędzi, który w twoim biznesie sprawdzi się doskonale!

Pobieranie danych tachografu zdalnie

Dzięki aplikacji szybko pozyskasz dane z tachografów. Inteligentny system pozwoli błyskawicznie wysłać do pojazdu żądanie, po którym wygenerowany zostanie odpowiedni raport. Dzięki temu sprawdzisz szereg informacji o przebiegu samochodu, poznasz także szczegółowe dane dotyczące trasy, zachowania na drodze i okresów postojów.

 

Sprawozdania możesz swobodnie katalogować i przechowywać na możliwość kontroli. Odtąd nie musisz osobiście pobierać danych z każdego pojazdu – wszystkie potrzebne informacje uzyskasz za pomocą kilku kliknięć!

Raporty wspomagające pracę spedytorów

Informacje o przebiegu trasy z tachografu, raporty o parametrach pobrane z magistrali CAN a także dodatkowe urządzenia monitorujące stan naczep i przewożonych artykułów pozwolą efektywniej planować pracę. Dzięki tym danym będziesz mógł na bieżąco sprawdzać potrzebne parametry i weryfikować problemy.


Raporty dotyczące przebiegu trasy, z uwzględnieniem czasu jazdy czy okresów postoju, pomogą jednocześnie ustalić najkorzystniejszy wariant transportu i zminimalizować koszty. Dzięki aplikacji, możesz więc efektywniej planować zadania dla swojego personelu!

Dedykowany monitoring naczep

Z naszym systemem zadbasz nie tylko o jednostki napędowe, lecz również o naczepy! Dedykowany system monitoringu pozwoli przez cały czas kontrolować ich położenie oraz niektóre parametry pracy, na przykład temperaturę chłodni.

 

Dzięki aplikacji dostarczany towar zawsze będzie bezpieczny, a Ty możesz w dowolnym momencie zlokalizować naczepy bez konieczności kontaktu z pracownikami. To rozwiązanie pomoże również zweryfikować wszelkie problemy z opóźnieniami dostawy, czy wyborem najkorzystniejszej trasy przejazdu.

zdalny dostęp do tachografu

Oprogramowanie umożliwi monitoring obowiązków pracowników i stałą kontrolę położenia maszyn.

Stosując wygodny system możesz zoptymalizować procesy logistyczne i jeszcze efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami!

Wytyczanie geostref
Kontrola stanu technicznego pojazdu

Możesz zweryfikować szereg podstawowych parametrów, dzięki podłączeniu systemu do magistrali CAN. Zużycie paliwa, stan niektórych podzespołów, ilość przejechanych kilometrów oraz odczyty kontrolek z deski rozdzielczej możesz sprawdzić generując odpowiedni raport!

Możliwość wytyczenia geostref pojazdu

Oprogramowanie do monitoringu samochodów umożliwi wytyczenie stref, w których może poruszać się pojazd. Po każdym jej przekroczeniu otrzymasz komunikat ostrzegawczy.

Kontrolowanie czasu dostawy

Wykorzystując aplikację możesz na bieżąco sprawdzać efektywność pracy personelu.

 

Będziesz mógł również informować dostawców o zagrożeniach, które mogą spowodować opóźnienie przejazdu

 

Kontrola zużycia paliwa

Współpracując z magistralą CAN, system zbiera informacje dotyczące zużycia paliwa, stanu samochodu oraz wskazaniach prędkościomierza. Będziesz mógł na podstawie uzyskanych raportów sprawdzić, czy pojazd użytkowany jest we właściwy sposób!

K2GPS DLA BRANŻY TRANSPORTOWEJ

Zwiększ
efektywność
dzięki K2GPS

Dokładnie zaplanuj pracę maszyn
i zwiększ swoje zyski!

K2GPS DLA WIELU BRANŻ

Monitoring floty
zawsze dostępny

Wykorzystuj nasze rozwiązania możesz usprawnić działanie przedsiębiorstwa, znacząco obniżyć koszty, zaproponować personelowi rozwiązania zwiększające wydajność i stale kontrolować położenie samochodów firmy! Dopasowany pakiet pozwoli trzymać rękę na pulsie i szybko reagować w każdej sytuacji!

K2GPS Monitoring floty

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

Przetestuj system
K2GPS

bez ponoszenia kosztów

Dla niezdecydowanych i ostrożnych proponujemy możliwość sprawdzenia funkcjonalności naszego pakietu! Skontaktuj się z nami, a udostępnimy ci wersję demo przygotowaną specjalnie do twoich potrzeb. Za sprawdzenie aplikacji nie zapłacisz ani grosza, jednocześnie zweryfikujesz, czy jest to system dla Ciebie!

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: