K2GPS

Sektor komunalny

K2GPS
wsparcie sektora
komunalnego

Zarządzaj flotą, obniżaj koszty

System K2GPS może pomóc ci usprawnić
działalność w sektorze komunalnym!

Z potężnym narzędziem monitoringu floty, działalność w sektorze komunalnym może być prostsza. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu łatwiej zorganizujesz pracę, co umożliwi Ci również poszerzenie grona zadowolonych klientów. Poznaj funkcjonalności oprogramowania, które w Twojej firmie również może się sprawdzić! Rozbudowane możliwości raportowania, stała kontrola sprzętu firmowego oraz intuicyjna obsługa systemu to tylko niektóre z zalet naszego rozwiązania… A jest ich znacznie więcej!

Kompleksowe
wsparcie dla
sektora komunalnego

Sektor komunalny obejmuje szereg różnorodnych działalności, bez których nikt z nas nie mógłby się obejść. Prowadzenie takiej firmy również wymaga wsparcia, którego może dostarczyć przyjazny system obsługi floty.

Jeśli prowadzisz biznes w tej branży, wypróbuj nasze rozwiązanie! Oferujemy kompletny pakiet monitoringu pojazdów, dzięki któremu będziesz znał ich położenie w dowolnym momencie! Z takim narzędziem łatwiej ochronisz sprzęt, sprawdzisz pracę personelu, obniżysz koszty eksploatacji i będziesz płynniej zarządzać procesami w przedsiębiorstwie!

Branża komunalna K2GPS

Sprawdź funkcjonalności, jakie wprowadzi
system K2GPS

Obsługa sektora komunalnego będzie znacznie prostsza

Dzięki naszej aplikacji z łatwością rozplanujesz zadania i zwiększysz zasięg potencjalnych odbiorców.

Sprawdzenie ilości przepracowanych motogodzin

Generując niezbędne raporty sprawdzisz w jaki sposób pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków. Dzięki systemowi K2GPS do branży komunalno-budowlanej, możesz na bieżąco monitorować ilość przepracowanych motogodzin. I reagować, w przypadku, gdy stwierdzisz, że doszło do istotnych naruszeń. Przez kontrolę motogodzin, usprawnisz pracę i obniżysz koszty paliwa – dzięki raportom łatwo zdiagnozujesz, którzy pracownicy nadmiernie wykorzystują maszyny w trakcie pracy! Możesz przy tym określić które maszyny i samochody są najczęściej wykorzystywane w trakcie podejmowanych działań.

Kontrola zużycia paliwa w pojazdach i maszynach

Ceny paliw stale utrzymują się na wysokim poziomie, dlatego warto regularnie sprawdzać w jakim tempie zakupione paliwo zostanie zużyte. Poprzez czujniki podłączone do magistrali CAN możesz mieć pod kontrolą zużycie paliwa. Sprawozdania pomogą przy tym określić, które z aut ma większe spalanie – może to przecież wynikać z poważniejszej usterki pojazdu!

Bieżąca kontrola pozwoli także uniknąć procederu kradzieży paliwa. Dzięki odczytom z aplikacji łatwo sprawdzisz, w których pojazdach nastąpił znaczny ubytek paliwa i szybciej znajdziesz przyczynę takiego stanu.

 

Monitorowanie funkcji dodatkowych

System obsługi floty umożliwia również kontrolę dodatkowych funkcji maszyn i pojazdów. Dzięki aplikacji:

  • sprawdzisz efektywność pracy posypywarki czy śmieciarki,
  • zweryfikujesz parametry pracy betoniarek i innych mieszalników zamontowanych na naczepie,
  • sprawdzisz temperaturę i skontrolujesz działanie zamontowanych na pojazdach urządzeń,
  • skontrolujesz działanie wywrotki, i dowiesz się czy pracownicy stosują się do określonych zasad i nie przeładowują Twoich pojazdów.

Przed systemem K2GPS nic się nie ukryje, a Ty możesz mieć pełną kontrolę nad pojazdami firmowymi oraz zastosowanymi w trakcie pracy urządzeniami!

k2gps na urządzeniach

Oprogramowanie umożliwi monitoring obowiązków pracowników i stałą kontrolę
położenia firmowych samochodów.

Stosując wygodny system możesz zoptymalizować procesy logistyczne i jeszcze efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami!

k2gps aplikacja
Lepsza koordynacja i zlecanie zadań

Nowoczesne oprogramowanie znacznie ułatwi procesy logistyczne. Prowadząc handel na większą skalę, łatwo ustalisz które pojazdy są akurat dostępne i mogą pomóc w realizacji sprzedaży. Możesz również na bieżąco modyfikować plany, w zależności od zaistniałej sytuacji

Prostsze ustalanie najkorzystniejszej trasy przejazdu

Stałe monitorowanie sytuacji na drodze pomoże w wytyczeniu najbardziej komfortowej trasy. A w razie problemów z dostawą, szybciej poinformujesz odbiorcę o opóźnieniu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie!

Możliwość sprawdzenia parametrów pojazdu

Poprzez rozwiązanie K2GPS dla branży handlowej, znacznie łatwiej można będzie kontrolować realizację powierzonych zadań. Z wygenerowanych raportów odczytasz dokładne położenie samochodu, ilość przebytych kilometrów oraz dodatkowe parametry pomagające sprawdzić styl jazdy pracownika. W ten sposób na bieżąco dowiesz się jak personel realizuje powierzone zadania, a w razie problemów możesz od razu kontaktować się i wyjaśniać wszelkie odstępstwa. Stały monitoring GPS pomoże także w lepszej koordynacji zadań, przykładowo: po stwierdzeniu utrudnień na zaplanowanej trasie, będziesz mógł poinformować o nich pracownika, by ten dostosował się do warunków na drodze.

K2GPS DLA SEKTORA KOMUNALNEGO

Zwiększ
efektywność
dzięki K2GPS

Monitoruj, ulepszaj i zwiększ swoje zyski!

K2GPS DLA BRANŻ

Monitoring floty
zawsze dostępny

Wykorzystuj nasze rozwiązania możesz usprawnić działanie przedsiębiorstwa, znacząco obniżyć koszty, zaproponować personelowi rozwiązania zwiększające wydajność i stale kontrolować położenie samochodów firmy! Dopasowany pakiet pozwoli trzymać rękę na pulsie i szybko reagować w każdej sytuacji!

K2GPS Monitoring floty

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: