K2GPS

Branża handlowa

Z K2GPS
Handel może być
prostszy!

Zarządzaj flotą, obniżaj koszty

System K2GPS może pomóc ci usprawnić
działalność branży handlowej!

Sprawdź w jaki sposób system K2GPS ułatwi Ci pracę. Dzięki aplikacji możesz zdalnie kontrolować szereg zadań członków personelu, a także weryfikować i rozliczać podejmowane przez nich działania. Z narzędziem do kontroli samochodów floty w czasie rzeczywistym, zarządzanie firmą handlową może być znacznie łatwiejsze!

Handlując towarem
zadbaj o swoje
samochody

Handlując towarem zadbaj o swoje samochody
Nie ma sprzedaży bez towaru, a ten w jakiś sposób należy dostarczyć, prawda? Dlatego właśnie firmy pracujące w sektorze handlu dokładają wszelkich starań by zabezpieczyć samochody. Możesz to zrobić, wykorzystując rozbudowane narzędzia systemu K2GPS! Zarządzaj flotą z poziomu własnego komputera i monitoruj przebieg pracy ze wszelkimi szczegółami dzięki naszej aplikacji!

Sprawdź funkcjonalności, jakie wprowadzi
system K2GPS

Obsługa sektora handlowego będzie znacznie prostsza

Dzięki naszej aplikacji z łatwością rozplanujesz zadania i zwiększysz zasięg potencjalnych odbiorców.

Efektywne rozliczanie przejechanych kilometrów

Wygenerowane raporty ułatwią zarządzanie kosztami. Dzięki aplikacji, sprawdzisz rzeczywisty przebieg samochodów i zweryfikujesz, czy zatrudniony sumiennie wywiązuje się z powierzonych zadań. Takie dane pozwolą sprawdzić spalanie pojazdów, ułatwią planowanie działań oraz umożliwią obniżenie kosztów. K2 Logistic zagwarantuje także dostęp do szeregu innych danych, takich jak:

 

  • informacje z tachografu,
  • dane dotyczące aktualnego stanu silnika,
  • odczyty z prędkościomierza w czasie rzeczywistym,
  • dodatkowe parametry, takie jak temperatura pracy chłodni zamontowanej w naczepie.
Monitoring przebiegu powierzonych zadań

Nie jesteś przekonany co do lojalności swoich pracowników? Z naszym rozwiązaniem możesz częściowo kontrolować ich działanie. Na bieżąco sprawdzisz między innymi:

  • czy pracownik dojechał pod wskazany adres na czas,
  • czy zatrudniony pracował w dokładnie wyznaczonych godzinach pracy,
  • jak często pracownik zatrzymywał się w trakcie jazdy,
  • czy podczas przejazdu, pracownik jechał we właściwy sposób.

Na podstawie uzyskanych informacji, nie tylko możesz weryfikować powierzane zadania, lecz także podjąć próbę optymalizacji pracy. Ze względu na bieżący monitoring, możesz niemal natychmiast reagować, gdy tylko zauważysz błędy w sposobie realizacji usług

Bieżący monitoring pracowników w terenie

Poprzez rozwiązanie K2GPS dla branży handlowej, znacznie łatwiej można będzie kontrolować realizację powierzonych zadań. Z wygenerowanych raportów odczytasz dokładne położenie samochodu, ilość przebytych kilometrów oraz dodatkowe parametry pomagające sprawdzić styl jazdy pracownika.

W ten sposób na bieżąco dowiesz się jak personel realizuje powierzone zadania, a w razie problemów możesz od razu kontaktować się i wyjaśniać wszelkie odstępstwa. Stały monitoring GPS pomoże także w lepszej koordynacji zadań, przykładowo: po stwierdzeniu utrudnień na zaplanowanej trasie, będziesz mógł poinformować o nich pracownika, by ten dostosował się do warunków na drodze.

K2 Logistic oprogramowanie

Oprogramowanie umożliwi monitoring obowiązków pracowników i stałą kontrolę
położenia firmowych samochodów.

Stosując wygodny system możesz zoptymalizować procesy logistyczne i jeszcze efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami!

system na komputerach
Łatwiejsze planowanie transportu

W handlu liczą się terminowe dostawy towaru. A z systemem K2GPS znacznie prościej zaplanować dystrybucję sprzedanych dóbr. Dzięki rozbudowanym raportom, szybciej ustalisz który z pojazdów można wykorzystać do realizacji dostawy i jaką drogą poruszać się, by szybko dojechać do celu.

Możliwość wytyczenia geostref pojazdu

Oprogramowanie do monitoringu samochodów umożliwi wytyczenie stref, w których może poruszać się pojazd. Po każdym jej przekroczeniu otrzymasz komunikat ostrzegawczy.

Możliwość doboru najlepszej trasy przejazdu

Geolokalizacja w trybie rzeczywistym ułatwi dobór najkorzystniejszej trasy. Dzięki narzędziu, możesz też modyfikować drogi przejazdu, jeśli na zaplanowanym odcinku wystąpią niespodziewane zdarzenia. System powiadomi Cię o wszystkich niedogodnościach i będziesz mógł szybko zmodyfikować plan działania z pracownikiem!

Kontrola stanu technicznego pojazdu

Powiadomienia o błędach, wyświetlane kontrolki na desce rozdzielczej, średnie wskazania prędkości, przebieg oraz inne parametry skontrolujesz dzięki raportom z aplikacji!

K2GPS DLA BRANŻY KOMUNALNEJ

Zwiększ
efektywność
dzięki K2GPS

Dokładnie zaplanuj handel i
zwiększ swoje zyski!

K2GPS DLA BRANŻ

Monitoring floty
zawsze dostępny

Wykorzystuj nasze rozwiązania możesz usprawnić działanie przedsiębiorstwa, znacząco obniżyć koszty, zaproponować personelowi rozwiązania zwiększające wydajność i stale kontrolować położenie samochodów firmy! Dopasowany pakiet pozwoli trzymać rękę na pulsie i szybko reagować w każdej sytuacji!

K2GPS Monitoring floty

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

Przetestuj system
K2GPS

bez ponoszenia kosztów

Dla niezdecydowanych i ostrożnych proponujemy możliwość sprawdzenia funkcjonalności naszego pakietu! Skontaktuj się z nami, a udostępnimy Ci wersję demo przygotowaną specjalnie do twoich potrzeb. Za sprawdzenie aplikacji nie zapłacisz ani grosza, jednocześnie zweryfikujesz, czy jest to system dla Ciebie!

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: